Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ po raz pierwszy w TVP Rzeszów!

Data dodania: 2015-09-16 12:31:00

Nasza placówka  poprzez liczne działania charytatywne przeprowadzone na rzecz środowiska lokalnego, została zauważona przez  panią redaktor Barbarę Pawlak z TVP Rzeszów, która zwróciła się do nas z prośbą o współuczestnictwo  w reportażu, dotyczącym działań  podejmowanych przez  Klub Integracji Społecznej przy MOPS w Stalowej Woli. Nasza placówka włączyła się w działania aktywizacyjne na rzecz osób pozostających bez pracy, organizując warsztaty „Wizaż – mój wizerunek”. Szeroko o tej akcji pisaliśmy już na naszej stronie.

Przygotowania były niezwykle wyczerpujące, nauczyciele - pani Wioletta Krzysztyniak-Janusz i pani Maria Mazurkiewicz stanęły na wysokości zadania, by zaprezentować najwyższy poziom pracy naszych słuchaczek  połączony ze  sztuką , talentem i perfekcją.

Pani dyrektor w udzielonym wywiadzie przedstawiła obraz funkcjonowania naszej placówki, natomiast słuchaczki zaprezentowały szeroki  wachlarz profesjonalnych umiejętności. Jako naoczny dowód słów pani dyrektor, nauczycieli i podopiecznych sfilmowane zostały poczynania naszych przyszłych adeptek sztuki fryzjerskiej  i kosmetycznej, które mimo stresu zaprezentowały najwyższą jakość usług.

Wszystkim słuchaczkom i osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia pani redaktor złożyła  podziękowania za podjęcie działań w tak szczytnym celu.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że akcje podejmowane przez naszą placówkę, są dostrzegane nie tylko w środowisku lokalnym, ale również wojewódzkim. 

 

Wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem zapraszamy do obejrzenia reportażu- emisja 22 września 2015r o godz.19.00 w TVP Rzeszów w programie „Co słychać w ekonomii społecznej”.Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00556
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl