Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Szczęście jak kwiat - Międzynarodowy Dzień Seniora

Data dodania: 2015-10-08 18:30:00

   Kwiaty zawsze odgrywały ogromną rolę w kontaktach międzyludzkich, dzięki nim można wyrażać wiele uczuć: miłość, przyjaźń, szacunek a także ból, tęsknotę  lub zazdrość. Ludzie są jak kwiaty: stworzeni do tego, aby się rozwijać.

    CKUiODiDZ  z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora   w dniu 1 października  zorganizowało warsztaty florystyczne dla uczestników imprezy, w której udział wzięły  kluby i stowarzyszenia skupiające w swoich szeregach seniorów z  naszego miasta.   Panie florystki przygotowały stoiska pod nazwą Dary Jesieni, w skład których wchodziły  soczyste owoce z ekologicznych upraw, różnobarwne bukiety, smaczne potrawy oraz wspaniałe zimowe przetwory.  Spotkanie obfitowało wymianą doświadczeń  i niezwykłym klimatem. Seniorzy wnieśli wiele radości i niezbędnej wiedzy dotyczącej znaczenia kwiatów. Mogliśmy się dowiedzieć, że czerwona chryzantema wyraża miłość, różowa oddanie, złocista myślenie o ukochanej osobie. Z kolei panie florystki proponowały najnowsze trendy bukieciarskie, aby porzucić rutynę i schemat.


Współpraca florystek i seniorów zaowocowała powstaniem przepięknych  kompozycji.  Wszyscy bawili się wyśmienicie z czego seniorzy zapowiedzieli,  że odwiedzą nie raz mury naszej placówki.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za cudownie spędzony czas wśród  darów jesieni.

 Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00392
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl