Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Dzień Edukacji Narodowej w CKUiODiDZ

Data dodania: 2015-10-19 12:24:00


   Dzień święta  KEN przypadający  14 października jest zawsze wielkim wydarzeniem dla nauczycieli.  

 W tym roku Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej odbył się  w Spółdzielczym Domu Kultury. Z rąk Starosty Stalowowolskiego Pana Janusza  Zarzecznego nagrodę za szczególne osiągniecie w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymała  ucząca w naszej placówce matematyki pani  Małgorzata Stadnik.  Z kolei panie : Magdalena Hanula oraz pani Lucyna Lisowska złożyły uroczyste ślubowanie po uzyskaniu stopnia nauczyciela mianowanego.  W konkursie na "Belfra roku" wzięły udział także panie: Magdalena Hanula i Agnieszka Szewc.

Serdecznie gratulujemy  i życzymy w dalszej pracy kolejnych sukcesów.

  Dla naszych nauczycieli słuchaczki  w zawodzie technik usług kosmetycznych przygotowały sympatyczny prezent w postaci oryginalnych metamorfoz. Panie mogły zmienić swój wizaż dzięki profesjonalnemu makijażowi i genialnemu wykonaniu manicure hybrydowego.
 
  Z kolei pani Dyrektor  Maria Piekarz podczas uroczystego apelu w dniu 15 października wręczyła nagrody dyrektora nauczycielom , którzy wyróżnili się  efektywną pracą na rzecz CKUiODiDZ.

Nagrody otrzymały :  pani Wioletta Krzysztyniak - Janusz , pani Lucyna Lisowska ,  pani Magdalena Hanula oraz   pani Aleksandra Ruta.
Imprezę uświetnił koncert Angeliki Stelmach, słuchaczy CKUiODiDZ  oraz słodka niespodzianka.

Ostatnie wydarzenia znacznie różniły się od normalnych dni życia nauczyciela, który wraca ze szkoły, je obiad i znów zabiera się do pracy. Sprawdza kartkówki, sprawdziany, wypracowania. Nie robi ich po to, żeby się na kimś wyżyć, lecz po to, aby czegoś nauczyć. I tak nauczyciel sprawdza dalej. Aż robi się późno, na tyle późno, że trzeba położyć się spać. Po to, aby wstać rano i starać się dalej.

Bo głównym celem edukacji jest nie nauka, lecz rozbudzenie ducha.
 
 Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00464
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl