Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ organizatorem kolejnej edycji warsztatów Wizaż

Data dodania: 2016-02-22 19:41:00

CKUiODiDZ zorganizowało w  dniach 5 i 12 lutego 2016 roku zajęcia warsztatowe Wizaż – mój wizerunek dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. MOPS od lat współpracuje z naszą placówką  korzystając pomocy i porad kadry nauczycielskiej i słuchaczy.

W realizację tego zadania przy współudziale nauczycieli przedmiotów zawodowych zostały zaangażowane słuchaczki kwalifikacyjnych kursów zawodowych: fryzjer i technik usług fryzjerskich oraz szkoły policealnej: technik usług kosmetycznych.

W trakcie dwudniowych warsztatów, podopieczni KIS zostali poddani licznym metamorfozom, podczas których moli skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych, z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, dłoni i paznokci, oraz zabiegów strzyżenia, koloryzacji, pielęgnacji włosów  a także stylizacji fryzur. Usługi fryzjersko-kosmetyczne, którymi zostali objęci uczestnicy miały na celu również wzmocnienie samooceny, wskazanie na istotne aspekty zawiązane z dobrym wyglądem.

Dla naszych słuchaczek była to niezwykle cenna lekcja, która dała im możliwość nie tylko sprawdzenia swoich umiejętności zawodowych zdobytych podczas dotychczasowej nauki, ale również wzbogaciła je o nowe doświadczenia zawodowe i interpersonalne.

Uczestnicy i kadra Klubu Integracji Społecznej przy MOPS złożyła serdeczne podziękowania na ręce Pani Dyrektor oraz nauczycieli i słuchaczek CKUiODiDZ w Stalowej Woli za pomoc i zaangażowanie w działania aktywizacyjne na rzecz osób pozostających bez pracy.


 Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00507
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl