Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Debiut poetycki słuchaczki CKUiODiDZ

Data dodania: 2016-03-09 08:45:00

Nasza placówka promuje ukryte talenty. Takim przykładem może być słuchaczka Karolina Pałka , która w dniu 06 lutego 2016r debiutowała , odkrywając swój doskonały warsztat liryczny. W kameralnym gronie przy kawie i herbacie odczytała i zinterpretowała barwne, melancholijne w nastroju i niezwykle poruszające wiersze. Pragniemy przedstawić tylko niektóre z utworów o charakterze wolnym , bezrymowym.


Czego chcę?
Do czego dążę w życiu?
Nie wiem.. ogarnia mnie dziwna pustka, takie bezsensowne bycie.
Nie mam żadnego celu,
nic mnie nie cieszy.


Jest tak dziwnie, jakoś ponuro.. Dlaczego gdy byliśmy mali potrafiliśmy się cieszyć z głupiego dmuchawca, którego porwał wiatr? Teraz uświadomiłam sobie, że żaden człowiek nie potrafi się juz tak cieszyć, żyje, bo żyje, chyba nie na tym polega sens. Trzeba łapać chwile i wyciskać z niej to co najlepsze, nie żałować niczego bo nawet te najgorsze decyzje podjęte w stanie chwilowego szału serca i rozumu czegoś uczą.
 Myślę, że gdy człowiek jest w fazie zakochania to staje się głupcem. Nie myśli racjonalnie, buja w obłokach, fantazjuje, często stawia obietnice, których nigdy nie zrealizuje. To co serce mu podpowiada, czasem koliduje z rozumem. Po fazie zakochania dopiero wtedy zauważa rzeczywistość. Codzienność już nie jest taka kolorowa .Nie zauważa się tych najmniejszych promyków rozświetlających nasze ponure życie. Wszystkie gesty, uśmiechy czy nawet wspólne picie kawy już nie jest tak fascynujące jak kiedyś. Nie ma motylków w brzuchu czy też gęsiej skórki, to wszystko zanika. Jeśli nie dorzuca się węgla do pieca to żar gaśnie. Tak samo jest z miłością. Zatracając się w codzienności zapominamy o najważniejszej sile na ziemi.Gratulujemy Karolinie odwagi i determinacji oraz życzymy kolejnych sukcesów.
Kolejny wieczór muzyczno - poetycki odbędzie się 10 marca 2016 r.
Serdecznie zapraszamy!

 

 

 Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00406
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl