Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ na Targach Pracy i Edukacji

Data dodania: 2016-04-12 11:36:00

8 kwietnia 2016 roku odbyły się Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli. W Targach wzięło udział 56 wystawców. Targi Pracy  i Edukacji są doskonałą okazją do pozyskania informacji o możliwościach dalszego kształcenia w szkołach powiatu stalowowolskiego, szkołach wyższych otaczającego nas regionu, do bezpośredniego spotkania z pracodawcami lokalnego rynku, umożliwiającego powrót osobom bezrobotnym na rynek pracy.

Podczas targów można było zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki na różnych etapach edukacyjnych: gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej, szkoły policealnej i kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem osób szukających możliwości uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych czy uzupełnienia wykształcenia. Atrakcją naszego stoiska była możliwość zapoznania się z praktycznymi umiejętnościami  naszych słuchaczek. Można było uzyskać informacje jakie uczesania i makijaże w tym sezonie są najmodniejsze, oraz jak je dopasować do urody, podziwiać oryginalne prace florystyczne oraz spróbować słodkich wypieków.

Uczenie się osób dorosłych ma w obecnych czasach szczególne znaczenie dla jakości życia codziennego oraz możliwości podejmowania różnych ról na rynku pracy.  Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia nauki  w naszej szkole w roku szkolnym 2016/17. Rekrutacja rusza w maju !!!!!

 
 Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00447
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl