Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» 27 kwietnia - Dzień florysty

Data dodania: 2016-04-27 10:18:00


 Dzień 27 kwietnia obchodzony jest w Polsce jako Dzień Florysty . Święto zostało ustanowione w 2010 roku przez portal forumkwiatowe.pl choć wtedy chyba jeszcze nikt nie spodziewał się z jak wielkim entuzjazmem zostanie przyjęte.
Warto więc pamiętać o Florystach nie tylko w tym wyjątkowym dniu. To przecież dzięki nim każda obchodzona przez nas okazja może być wzmocniona pięknym kwiatowym akcentem.

Zawód ten, łączy nieograniczoną wyobraźnię z przestrzenią, sztukę tworzenia oryginalnych aranżacji kwiatowych z twardymi technikami i rzemiosłem, pasję do piękna z nieugiętymi prawami rynkowymi i zasadami prowadzenia biznesu.
    Drodzy Floryści, życzymy Wam nieposiadającej granic fantazji pozwalającej projektować niebiańskie kompozycje kwiatowe; możliwości pozwalających realizować najbardziej wyszukane koncepcje oraz sukcesów, które będą tylko motorem do podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych!

Słuchaczkom Szkoły Policealnej w zawodzie Florysta i ich nieocenionej nauczycielce Pani Lucynie Lisowskiej w dniu ich święta życzymy 100% zdawalności na egzaminie zawodowym !!!!!!


 Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00645
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl