Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ na pikniku w Zespole Szkół Społecznych nr 1 w Stalowej Woli

Data dodania: 2016-04-30 11:06:00

W sobotę 23 kwietnia  Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Stalowej Woli zorganizował  Piknik Rodzinny połączony z Dniem Otwartym Szkoły.  Pogoda przyczyniła się do zadawalającej frekwencji mieszkańców, którzy mogli skorzystać z wielu atrakcji, przygotowanych przez pracowników i uczniów szkoły.
O  uatrakcyjnienie tej imprezy została poproszona również nasza placówka, która przygotowała stoisko z poradami i usługami fryzjersko – kosmetycznymi.  
Przyszłe adeptki sztuki fryzjerskiej i kosmetycznej  miały ręce pełne pracy, ponieważ nasz mini salonik cieszył się dużym zainteresowaniem. Słuchaczki wyczarowywały fantazyjne i szalone fryzury, głównie finezyjne warkocze, plecionki, niesforne loki,  makijaże dziecięce, oraz malowanie paznokci. O tym, że nasze słuchaczki spisały się na medal,  świadczył zachwyt rodziców  oraz całe grono zadowolonych klientów.
Udział w takich przedsięwzięciach, to również, okazja do nawiązania nowych kontaktów i zaprezentowania oferty potencjalnym słuchaczom, a także szansa promocji szkoły i szkolenia zawodowego w środowisku lokalnym.

Dyrekcja i nauczyciele CKUiODiDZ, oraz organizatorzy pikniku, składają  serdeczne podziękowania naszym słuchaczkom za udział w akcji na rzecz społeczności lokalnej.Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00614
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl