Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Inspirujące spotkanie z absolwentkami naszej szkoły.

Data dodania: 2016-05-06 13:49:00

          W dniu 09.04.2016r. w CKUiODiDZ odbyło się spotkanie z ubiegłorocznymi absolwentkami panią Beatą Szustecką i panią  Agatą Konieczny,  które kształciły się w naszej szkole na kwalifikacyjnych kursach zawodowych.

 Pani Beata i pani Agata zdały zewnętrzne egzaminy zawodowe z zakresu kwalifikacji A.19. tj. wykonywanie zabiegów fryzjerskich oraz A.23 tj. projektowanie fryzur, uzyskując bardzo  wysokie wyniki. Otrzymały dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe w zawodach: fryzjer i technik usług fryzjerskich.

Bardzo się cieszymy, że jedna z naszych absolwentek postanowiła kontynuować naukę w  naszej szkole, tym samym podnosząc swoje kwalifikacje. Druga z Pań, jest po odbyciu dwóch staży fryzjerskich i w najbliższej przyszłości chce otworzyć własny salon fryzjerski.

Pod czujnym okiem absolwentek słuchaczki mogły ćwiczyć na główkach treningowych. Panie chętnie udzielały praktycznych porad z zakresu strzyżenia i czesania fryzur.  Zdobyte wiadomości i umiejętności z pewnością słuchaczki wykorzystają dla własnych potrzeb jak również w akcjach na rzecz środowiska lokalnego.

Bardzo cieszymy się, że takie warsztaty miały miejsce w naszej szkole, a nasi absolwenci chętnie w nich uczestniczyli, bo jest to doskonały sposób na podzielenie się umiejętnościami z młodszymi stażem  koleżankami, a także  wspaniały czas do wspomnień z czasów nauki w szkole.

 Pani Beacie i pani Agacie serdecznie dziękujemy za prezentację swoich umiejętności praktycznych oraz życzymy sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00633
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl