Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś

Data dodania: 2016-05-17 19:36:00

Bardzo jest nam miło poinformować, że nasze słuchaczki pani Renata Drabik i pani Urszula Środek reprezentują  CKUiODiDZ w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś, którego finał  odbędzie się  28 maja 2016 roku na podzamczu  Hotelu *** Zamek w Pułtusku – Dom Polonii.

Zmagania konkursowe  przebiegają w dwóch etapach. Pierwszy z nich to przygotowanie  i nadesłanie receptur zgodnie z wymogami organizatorów. Nasze słuchaczki  z pomocą merytoryczną nauczyciela przygotowały przystawkę: Węgorz otulony pietruszką z puree jabłkowo- rabarbarowym z nutą szafranu oraz danie główne: Karczek jagnięcy grillowany na postumencie ze śliwki z kaszą bulgur i szparagami.

Cieszymy się, że nasze słuchaczki biorą udział w tego typu konkursie gdyż ma ona na celu: propagowanie polskiej sztuki kulinarnej, promowanie producentów polskiej żywności, jak również uczą łączenia kulinarnej tradycji ze współczesnością.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do konkursu głównego, tj. do etapu drugiego,  poinformowani zostaną  20 maja 2016 roku.  Trzymamy mocno kciuki za nasze słuchaczki i życzymy im powodzenia.

Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00709
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl