Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» SUKCES SŁUCZACZEK KKZ W ZAWODZIE KUCHARZ

Data dodania: 2016-06-01 21:48:00

Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasze słuchaczki pani Renata Drabik i Urszula Środek zostały zakwalifikowane do zmagań finałowych konkursu kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”. Radość tym większa, że wiele drużyn z całej Polski ubiegało się o zakwalifikowanie do konkursu (na jedno miejsce było 10 drużyn).

W malowniczej scenerii Hotelu Zamek w Pułtusku 28 maj 2016 roku odbył się VIII finał Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”. Pani Renata i pani Urszula godnie reprezentowały  CKUiODiDZ. Panie przygotowały dania na 6 porcji z produktów obowiązkowych tj. węgorz świeży (patroszony ze skórką), jabłka polskie czerwone(malinówka) oraz danie główne: karczek jagnięcy (bez kości), śliwka węgierka(bez pestki). Konkurs ten był niesamowitym doświadczeniem dla pań oraz możliwością  pogłębienia swoich umiejętności kulinarnych. Uczestniczy mogli liczyć na wskazówki od profesjonalnego jury smakowego i technicznego.

Udział w tak prestiżowym konkursie był niesamowitym doświadczeniem  i wyróżnieniem, gdyż można było spotkać profesjonalnych kucharzy z całej Polski m. in. Szefa Kuchni w Kancelarii Prezydenta RP.  Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż patronat honorowy nad konkursem objął: Henryk Kowalczyk – Minister – Członek Rady Ministrów, Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. Patronat merytoryczny  nad konkursem objął Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi natomiast  patronat medialny nad konkursem objęła telewizja TVP3  Warszawa dla  której wywiadu udzieliła pani Renata Drabik.

Cieszymy się z udziału naszych słuchaczek w tak prestiżowym konkursie, gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w realizacji swoich pasji. 

Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00876
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl