Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Firma SYLVECO w CKUiODiDZ

Data dodania: 2016-06-07 13:26:00

Obserwowany postęp w dziedzinie fitochemii sprawił, że w ostatnim czasie nastąpił zwrot w kierunku kosmetyki naturalnej, a ekokosmetyki stały się tak samo modne jak zdrowy styl życia czy jedzenia.

Aby przybliżyć tematykę dermokosmetyków 3 czerwca dla słuchaczek Szkoły Policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych zorganizowany został bezpłatny wykład,  prowadzony przez Panią Izabelę Janiec – kosmetologa, szkoleniowca i konsultanta rzeszowskiej firmy Sylveco. Pani Janiec podkreśliła, że SYLVECO jest jednym z nielicznych na polskim rynku producentów, który wykorzystuje do produkcji praktycznie tylko surowce naturalne, nieprzetworzone chemicznie, a skuteczność działania produktów zawdzięcza dzięki właściwościom leczniczych roślin zielarskich. Jest to marka, nagrodzona wieloma nagrodami   i wyróżnieniami,  tworząca wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Wyróżniającym składnikiem ich produktów jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy.

Pani szkoleniowiec przybliżyła słuchaczkom proces powstawania kosmetyków naturalnych, szeroką gamę produktów SYLVECO, jak również ich linii VIANEK oraz BIOLAVEN organic, szczegółowo omawiając ich skład, działanie i funkcje poszczególnych ziół wykorzystywanych przy ich produkcji. Dodatkowo słuchaczki miały możliwość testowania poszczególnych kosmetyków i wyrażania opinii na ich temat.

Serdecznie dziękujemy firmie SYLVECO za ciekawy i wyczerpujący wykład.   Polecamy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.0064
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl