Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ partnerem programu specjalnego Zaczynam od nowa

Data dodania: 2016-06-08 19:51:00

CKUiODiDZ  jest partnerem programu specjalnego  „Zaczynam od nowa”, który skierowany jest do 12 długotrwale bezrobotnych kobiet zarejestrowanych  w PUP w Stalowej Woli. Celem tego programu jest pomoc uczestniczkom programu w  powrocie  do aktywności zawodowej. W ramach tego programu CKUiODiDZ prowadziło szkolenia zawodowe „Kucharz z egzaminem czeladniczym” oraz „Profesjonalny sprzedawca”, których celem było zdobycie przez uczestniczki projektu kwalifikacji i umiejętności zawodowych, dostosowanych do  aktualnych potrzeb  i wymagań lokalnego rynku pracy.  

Drugim  działaniem realizowanym przez CKUiODiDZ w ramach tego programu było przeprowadzenie dla uczestniczek projektu warsztatów „Nowa ja”. Realizacji tego przedsięwzięcia podjęły się słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego technik usług fryzjerskich i fryzjer  oraz szkoły policealnej technik usług kosmetycznych przy współudziale nauczycieli. W trakcie warsztatów, biorące udział w projekcie kobiety zostały poddane metamorfozom, podczas których korzystały z szerokiego wachlarza usług fryzjerskich i kosmetycznych, oraz pozyskały wiele cennych wskazówki i porad,  jak właściwie dbać  o swój wizerunek. Po raz kolejny nasze słuchaczki doskonale poradziły sobie z zadaniem, o czym świadczyły liczne podziękowania i zadowolenie naszych klientek z efektu pracy przyszłych fryzjerek i kosmetyczek.

 Mamy nadzieję, że pozyskane w CKUiODiDZ nowe kwalifikacje oraz udane metamorfozy, przyczynią się do szybkiego powrotu uczestniczek do aktywności zawodowej.

Serdecznie dziękujemy naszym słuchaczkom za ogromne zaangażowanie w akcję na rzecz osób pozostających bez pracy.


 Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00959
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl