Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» PROMOCJA CKU PODCZAS PODWÓRKOWYCH HOCKÓW KLOCKÓW

Data dodania: 2016-06-08 19:59:00

Centrum Kształcenia Ustawicznego  4 czerwca 2016 roku włączyło się w akcję zorganizowaną przez Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, której adresatem były dzieci.
W Parku 24 CKU zorganizowało „Bajkowe Studio Urody” oraz „Smakolandię”. Dziewczynki mogły skorzystać z usług kosmetycznych: malować buzie, paznokcie, czesać wymyśle fryzury z barwnymi akcentami i poczuć się jak „małe damy . Panie ze Szkoły Policealnej w zawodzie Forysta zadbały o piękne kwiaty z których można była upleść barwne wianki, oraz wyklejać wspaniałe obrazy z płatków kwiatów,  tworzących wspaniałe barwne kobierce. Stoisko  „Smakolandia” adresowane  było do małych „Łasuchów”. Milusińscy mogli tam zrobić owocowe szaszłyki, zakosztować babeczki, zanurzać ulubione truskawki w czekoladzie. Ich uśmiechnięte i zabrudzone buzie świadczyły o tym, że było smacznie.
Słuchacze i nauczyciele CKU zadbali również o to by dzieci mogły uaktywnić się artystycznie. Specjalnie dla nich zostało zorganizowane stoisko na którym można było lepić wymyśle figurki z masy mącznej.
Stoiska CKU cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych, ale również wśród osób dorosłych, którzy chętnie pozyskiwali informacje na temat oferty edukacyjnej na rok szkolny 2016/2017. CKU wychodzi z szeroką gamą szkoleniową:
- Gimnazjum dla Dorosłych,
- Liceum Ogólnokształcące  dla Dorosłych w systemie stacjonarnym  i zaocznym,
- Szkoła  Policealna kształcąca w zawodach:
    - technik BHP;
    - technik usług kosmetycznych
    - technik rachunkowości
    - technik administracji
    - florysa.
Zapraszamy również na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe,  aż w jedenastu kwalifikacjach – to propozycja dla każdego dorosłego bez względu na wykształcenie.
Wszystkim zaangażowanym w „Podwórkowe Hocki – Klocki” bardzo dziękujemy i zapraszamy do CKU, jak i na imprezy w których CKU bierze czynny udział. Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00666
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl