Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Koniec roku to czas podsumowań jedno i najpiękniejsze słowo: Dziękujemy

Data dodania: 2016-06-26 18:13:00

Zakończył się rok szkolny 2015/2016 i rozpoczęły się długo wyczekiwane przez słuchaczy wakacje. Dla niektórych był to trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń rok szkolny. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele     i słuchacze spotkali się, aby uroczyście zakończyć miniony rok szkolny oraz nagrodzić  słuchaczy, którzy zdobyli wysokie wyniki w nauce i wykazali się ogromnym zaangażowaniem w działalność naszej szkoły, biorąc udział w rożnych akcjach w których uczestniczyło Centrum Kształcenia Ustawicznego.
Cieszymy się, że w CKUiODiDZ mamy kolejnych abiturientów i absolwentów. Kolejny etap edukacji zakończyli słuchacze Gimnazjum dla Dorosłych oraz słuchacze ze Szkoły Policealnej dla Dorosłych w zawodzie florysta i technik usług kosmetycznych. Pamiętajmy, że czas spędzony w szkole to nie tylko czas poświecony nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, ale to również miejsce, gdzie słuchacze spędzają swój wolny czas na rozwijaniu  pasji, ale to także  miejsce codziennych spotkań z przyjaciółmi.
Wszystkim słuchaczom i nauczycielom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny.

Naszym absolwentom życzymy by czas spędzony w naszej szkole był niezapomniany
 i przywodził na myśl same dobre wspomnienia:

Kiedy minie czas

Kiedy minie czas i miną lata,
I nie wiem, ile lat upłynie nawet…
Gdy przyjdzie rozwiązać trudną sprawę,
Wrócą do nas słowa spośród ławek.

A jeśli staniemy w środku klasy,
I kiedy pierwszy zrobimy ręką znak,
Przypomnimy sobie tamte szkolne czasy
I to, że właśnie tę literę trzeba pisać tak

A kiedy staniemy u rozstajnych dróg
I ciężko nam będzie w niejednej chwili,
Zrozumiemy, że spłacić trzeba wielki dług,
I wytrwamy „jak” Ci co kiedyś nas uczyli…   [Czesław Kuriata]

 Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00705
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl