Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Dzień Edukacji Narodowej

Data dodania: 2016-10-17 10:06:00

Trudno znaleźć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Nauczycielom za ich pracę, poświęcenie i serce. Dnia 12 października 2016 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez słuchaczy Gimnazjum dla Dorosłych. Podczas wystąpienia wyrazili oni wdzięczność za pracę i trud wkładany przez nauczycieli,  wychowawców, pracowników szkoły w ich wychowanie i nauczanie oraz krótko przedstawili jak doszło do powstania tego święta. Dzień ten potocznie nazywany Dniem Nauczyciela to święto narodowe, upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w dniu 14 października 1773 r.

    Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała słuchaczom za piękne życzenia i laurki oraz wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej życząc wszystkim nauczycielom cierpliwości, siły i twórczej pasji oraz wielu kolejnych sukcesów zawodowych. Nagrody otrzymały: pani wicedyrektor Barbara Wieszczek - Augustyńska, pani Dorota Baran, pani Aneta Jaworska, pani Hanna Małek.

    Podczas Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się 14 października  w Spółdzielczym Domu Kultury nagrodzono i wyróżniono nauczycieli. Z rąk Starosty Stalowowolskiego Pana Janusza  Zarzecznego nagrodę za szczególne osiągnięcia w pracy otrzymała pani dyrektor Maria Piekarz oraz  ucząca w naszej placówce przedmiotów branży gastronomicznej pani  Klaudia Kochowska.  Z kolei "Belfrem Roku 2016" została pani Aneta Sikora ucząca w naszej szkole języka polskiego.
    Nauczyciele, przekazując wiedzę i wychowując muszą podjąć wiele wysiłków, bo aby zapalić innych trzeba samemu płonąć.

                                                                                                         Serdecznie gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów.

 


 

 


 
 Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00675
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl