Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Instruktor firmy Artego szkoli słuchaczki CKUiODiDZ

Data dodania: 2016-11-06 17:15:00

W dniu 29.10.2016r. dla słuchaczek kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie fryzjer odbyło się szkolenie „ABC koloryzacji”. Zajęcia prowadził p. Krzysztof Pajor -instruktora marki Artego, który od ponad 11 lat doskonali technikę fryzjerską. Uczestniczył w wielu szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Celem szkolenia było zapoznanie słuchaczy z produktami do koloryzacji Artego, jak również z zasadami użycia poszczególnych produktów. Szkolenie podzielone było na część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej omówione zostały zagadnienia: produkty do koloryzacji Artego, bazy naturalne, karta kolorów, koło Oswalda, koloryzacja włosów siwych oraz przypadki nietypowych koloryzacji.  W części warsztatowej spośród uczestniczek szkolenia zostały wyłonione 4 modelki, którym wykonywano koloryzacje przy użyciu różnych technik. Uczestniczki brały czynny udział   w szkoleniu pod okiem instruktora. Część warsztatowa obfitowała w różnorodność zabiegów. Było pojaśnianie włosów, kąpiel rozjaśniająca, farbowanie rozjaśniające na popielaty odcień, dekoloryzacja, a wszystko to,  z użyciem środka pielęgnującego Multiplex, oraz tonowanie zażółconych odcieni, jak również farbowanie całego porostu długich włosów. Wszystkie modelki były zadowolone z efektów pracy.

Ciekawy wykład, interesujące warsztaty i cenne wskazówki,  przyczyniły się do pogłębienia wiedzy i umiejętności z zakresu koloryzacji, co z całą pewnością, nasze słuchaczki wykorzystają   w przyszłej pracy zawodowej.

 Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00852
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl