Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ organizatorem warsztatów dla podopiecznych KIS

Data dodania: 2016-12-08 15:43:00

Po raz kolejny CKUiODiDZ zorganizowało zajęcia warsztatowe Wizaż – mój wizerunek dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, w ramach Programu Aktywizacja i Integracja 2016r.  
18 listopada słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego: fryzjer oraz szkoły policealnej: technik usług kosmetycznych, pod czujnym okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych, starały się sprostać oczekiwaniom uczestników warsztatów.

Podopieczni KIS chętnie korzystali z usług fryzjerskich i kosmetycznych, z zakresu pielęgnacji twarzy, dłoni i paznokci, oraz zabiegów strzyżenia, pielęgnacji włosów   i stylizacji fryzur. Oferowane usługi fryzjersko-kosmetyczne, oraz cenne wskazówki z pewnością przyczyniły się do wzmocnienie samooceny uczestników, oraz sprawiły, że zarówno mężczyźni jak i kobiety, czuli się wyjątkowo i atrakcyjnie. Z kolei dla naszych słuchaczek była to cenna lekcja, która pozwoliła im sprawdzić swoje umiejętności zawodowe zdobyte podczas dotychczasowej nauki, jak również wzbogaciła je o nowe doświadczenia zawodowe i interpersonalne.

Uczestnicy i kadra Klubu Integracji Społecznej przy MOPS złożyła serdeczne podziękowania na ręce Pani Dyrektor oraz nauczycieli i słuchaczek CKUiODiDZ w Stalowej Woli za pomoc i zaangażowanie w działania aktywizacyjne na rzecz osób pozostających bez pracy.

 Polecamy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.00757
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl