Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» FLORYSTYCZNE WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE SENIORÓW w CKUiODiDZ

Data dodania: 2016-12-16 22:01:00

Niezwykle ważna na święta jest dekoracja stołu a jedną z popularnych dekoracji Świąt Bożego Narodzenia są stroiki świąteczne. Do przygotowania takich stroików używa się najczęściej gałązek jodły lub świerka oraz kilku świeczek, bombek, ozdób w postaci  koralików, wstążek oraz innych świątecznych dekoracji.

W dniu 14 grudnia  w naszej szkole odbyły się kolejne po kulinarnych warsztaty. Tym razem seniorki z Lasowiackiego Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów w Stalowej Woli  przybyły na warsztaty florystyczne, aby wykonywać świąteczne stroiki.  
Uczestniczki spotkania tworząc samodzielnie przepiękne, różnorodne stroiki, w zależności od wyboru i indywidualnych zainteresowań, świetnie się bawiły.  Powstały stroiki świąteczne ze świecami, robione z iglastych gałązek i szyszek, ozdobione kokardą i kolorowymi  bombkami.  Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze a  dodatkową atrakcją spotkania było wspólne kolędowanie.  

Zorganizowane warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyły miłe komentarze ze strony seniorek. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, a wykonane stroiki były niepowtarzalnie piękne. Umieszczone na wigilijnych stołach czy w innych, widocznych miejscach w domu, będą dodawały przestrzeni blasku i tworzyły niezapomnianą atmosferę świąt. Serdecznie wszystkim Paniom dziękujemy za udział w warsztatach i życzymy Wesołych Świąt!


 Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00756
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl