Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Stowarzyszenie Dobro Powraca propagatorem akcji Paczka dla Bohatera

Data dodania: 2016-12-22 17:06:00

Stowarzyszenie Dobro Powraca  zorganizowało akcję Paczka dla Bohatera.  Pan Konrad Mężyński wraz z nauczycielami i słuchaczami CKUiODiDZ,  zorganizował zbiórkę darów dla naszych wielkich, stalowowolskich oraz z okolic Stalowej Woli, patriotów- żołnierzy Armii Krajowej, Sybiraków, którzy poświęcili swoją młodość i zdrowie na walkę z agresorem niemieckim i sowieckim. Po wojnie prześladowani, skazani na zapomnienie, żołnierze wyklęci upokarzani i poniżani z dumą znosili swój los.
  Dla takich pięknych, niezłomnych Bohaterów -  w dniach 19 - 20.12.2016  harcerze ZHP im. Bronisława Kochana na czele z druhem Zbigniewem Partyką oraz przedstawicielami słuchaczy CKUiODiDZ -  panem Marcinem Sosnówką, panią Pauliną Strzelecką i nauczycielami -  przekazali światełko betlejemskie oraz dary materialne. Symboliczne biało-czerwone bombki na choinkę, pierniki oraz kolorowe kartki świąteczne z życzeniami, przyozdobiły stoły naszych bohaterów. Warsztaty terapii zajęciowej Nadzieja pod kierunkiem pani Marty Sroczyńskiej, wykonały profesjonalne stroiki, które wzbudziły ogromy zachwyt naszych patriotów. Nasi stalowowolscy Niezłomni są przedstawicielami kart żywej historii narodu. Dziękujemy Wam za wiarę, przekazaną wiedzę, kulturę. Za to, że przypomnieliście nam, czym jest prawdziwa wolność zawarta w haśle: Bóg, Honor, Ojczyzna.
Naszym bohaterom życzymy zdrowia i radości w gronie rodzinnym. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w święta Wielkanocne.
            Chwała i cześć Bohaterom!!
    Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.01062
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl