Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» ZIMOWE AKCJE SZKOLNEGO WOLONTARIATU

Data dodania: 2017-02-21 21:37:00

W miesiącu lutym wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyły w akcjach charytatywnych na rzecz podopiecznych z zaprzyjaźnionych placówek. W  dniu  9 lutego mieszkańców Dziennego Domu Pobytu w Stalowej Woli odwiedziły absolwentki kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie fryzjer. Celem wizyty było  wykonanie usług fryzjerskich z zakresu strzyżenia damskiego i męskiego. Z kolejną akcją do podopiecznych tej placówki wybrały się 13 lutego  wolontariuszki ze szkoły policealnej technik usług kosmetycznych. Panie kosmetyczki zadbały o wygląd seniorek, świadcząc zabiegi takie jak: henna  i regulacja brwi, manicure i masaż dłoni.
           Z kolei 11 lutego słuchaczki KKZ w zawodzie technik usług fryzjerskich, odwiedziły dzieci z Domu Dziecka w Stalowej Woli, które z niecierpliwią czekały na kolejną wizytę naszych fryzjerek. Głównym celem wizyty było strzyżenie dzieci  z różnych grup wiekowych, począwszy od tych najmłodszych,  a skończywszy na najstarszych.

Kierownictwo tych placówek, podkreśla indywidualne podejście i duże umiejętności praktyczne naszych słuchaczek  i absolwentek.    
Dyrekcja CKUiODiDZ oraz opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie dziękują wszystkim wolontariuszkom za pomoc w realizacji tych przedsięwziąć.
 

 Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00689
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl