Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Pamiętamy o Żołnierzach Wyklętych

Data dodania: 2017-03-07 08:57:00

Kochajcie ojczystą ziemię. Kochajcie swoją świętą wiarę i tradycję własnego Narodu. Wyrośnijcie na ludzi honoru, zawsze wierni uznanym przez siebie najwyższym wartościom, którym trzeba służyć całym swoim życiem ( rotmistrz Witold Pilecki).

Z okazji obchodów upamiętniających Żołnierzy Wyklętych w CKUiODiDZ dnia 05.03.2017r miał miejsce uroczysty apel, połączony z prezentacją multimedialną, którego głównym przesłaniem było zapoznanie z sylwetkami  Niezłomnych.
Nie wolno nam nigdy zapomnieć tysięcy żołnierzy podziemia zbrojnego, działaczy stronnictw politycznych Polski Podziemnej i aktywnych, uczciwych ludzi mających odwagę myśleć i mówić prawdę – mordowanych, osadzanych w więzieniach i łagrach sowieckich, skazywanych przez sądy sowieckie, lub sędziów i katów w mundurach Ludowego Wojska Polskiego, którzy do dnia dzisiejszego nie odpowiedzieli za swoje zbrodnie.

Dziękujemy pani Dyrektor,  gronu pedagogicznemu i słuchaczom za udział w uroczystości.


Przypominamy, że prowadzimy zbiórkę żywności oraz środków czystości w ramach akcji  Paczka dla Bohatera . Akcja trwa od 1 marca do kwietnia.

 
 Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00688
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl