Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Edukacja to podróż - CKU na XV Targach Edukacyjnych

Data dodania: 2017-03-10 18:52:00

W dniu 8 marca 2017r. w Stalowej Woli odbyły się Targi Edukacyjne pod hasłem „Edukacja to podróż”. Organizatorem targów był ZSP nr 1 w Stalowej Woli. Na jubileuszowych XV Targach obecne były uczelnie wyższe i szkoły ze Stalowej Woli, Tarnobrzega czy Sandomierza, a także z Lublina, Rzeszowa, Przemyśla.

W imprezie wzięła udział również nasza placówka, która przygotowała materiały promocyjne oraz stoisko, które cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników targów. Słuchacze kierunków gastronomicznych przygotowali przepyszne słodkości oraz kosz                               z domowymi  przetworami, które w mgnieniu oka znikały ze stołu. Słowa podziwu padały na temat pięknych i barwnych kompozycji florystycznych wykonanych  przez nasze florystki.  Prace te były niebywałą ozdobą naszego stoiska.  Odwiedzający nasze stoisko mieli również, możliwość obserwowania praktycznych umiejętności słuchaczek kwalifikacyjnego kursu zawodowego: fryzjer,  jak i szkoły policealnej technik usług kosmetycznych. Słuchaczki wykonywały na uczestnikach targów fryzury oraz makijaż  i manicure.

Nauczyciele obecni na Targach zapraszali  do podjęcia nauki w naszej szkole, przedstawiali ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny.  Dla maturzystów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych to doskonała okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej do podjęcia decyzji o dalszej podróży w krainę nauki.

Wszystkich słuchaczom, którzy zaangażowali się w promocję naszej placówki podczas XV Targów Edukacyjnych serdecznie dziękujemy.

 

 
Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00682
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl