Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Przedświąteczne akcje Szkolnego Koła Wolontariatu Pomocna dłoń

Data dodania: 2017-04-26 08:46:00

Okres przedświąteczny dla wolontariuszek ze Szkolnego Koła Wolontariatu był bardzo pracowity. 6 kwietnia 2017r wolontariuszki wybrały się do podopiecznych Dziennego Domu Pobytu na strzyżenie seniorów. Wśród chętnych były zarówno Panie jak i Panowie, którzy chętnie skorzystali z usług fryzjerskich, tym bardziej, że był to czas przedświąteczny.

Kolejna akcja, która odbyła się  8 kwietnia 2017r, skierowana była  do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.  Z wizytą udały się  słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego kształcące się w zawodzie fryzjer wraz z panią Katarzyną Jurek, nauczycielem zajęć praktycznych. Celem wizyty  było strzyżenie podopiecznych DPS.

Z kolei 10 kwietnia wolontariuszki z kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie fryzjer oraz dwie uczennice klasy trzeciej zasadniczej szkoły zawodowej, odwiedziły podopiecznych  w Domu Dziecka przy ul. Podleśnej  w Stalowej Woli. Głównym celem wizyty było wykonywanie usług fryzjerskich z zakresu strzyżenia dzieci, oraz wykonywanie fryzur.

             Nasze Panie fryzjerki zadbały o wygląd podopiecznych zaprzyjaźnionych placówek,  i spotkały się z wielką radością i wdzięcznością, zarówno ze strony  seniorów jak i dzieci.
Serdecznie dziękujemy wolontariuszkom za poświęcony czas i serce.

 Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00786
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl