Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Warsztaty Wizaż mój wizerunek

Data dodania: 2017-04-29 21:33:00

W dniu 21 kwietnia 2017 roku w CKUiODiDZ w Stalowej Woli odbyły się zajęcia warsztatowe „Wizaż – mój wizerunek” dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy MOPS w Stalowej Woli oraz rodziców i dzieci z Klubu „Wesoła Gromadka”. MOPS od lat współpracuje z CKUiODiDZ korzystając z pomocy i porad wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej oraz kształcących się w Centrum słuchaczy w zawodach: fryzjer i technik usług kosmetycznych.

Panie uczestniczące w warsztatach oraz dziewczynki mogły skorzystać z fachowych porad i usług w zakresie makijażu, pielęgnacji paznokci, ułożenia fryzury, farbowania, strzyżenia, zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i twarzy.
Dodatkowo dla najmłodszych uczestniczek „metamorfoz” słuchacze CKUiODiDZ w zawodzie kucharz wraz z nauczycielkami branży gastronomicznej przygotowali poczęstunek. Na poczęstunek  słuchacze przygotowali znakomite naleśniki na wiele sposobów, które zachwycały  doborem  składników, idealną konsystencją ciasta jak również wieloma dodatkami. Najmłodsi zajadali się puszystymi naleśnikami nadziewanymi dżemami, naleśnikami kakaowymi nadziewanymi twarożkiem waniliowym,  udekorowanymi owocami i oprószone  cukrem pudrem. Było kolorowo i pysznie.

W imieniu uczestników zajęć i kadry Klubu Integracji Społecznej przy MOPS na ręce Pani Dyrektor oraz nauczycieli i słuchaczy CKUiODiDZ, zostały złożone serdeczne  podziękowania za pomoc i zaangażowanie w działania aktywizacyjne na rzecz osób pozostających bez pracy.

 Polecamy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.00503
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl