Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Uroczyste pożegnanie klas maturalnych w CKUiODiDZ

Data dodania: 2017-04-30 20:54:00

   Bo w rzeczywistości możesz być jeszcze wszystkim, zdobyć nowe umiejętności, znaleźć  nowe pasje a nawet zmienić siebie i stać się kimś innym, niż byłeś

   Pożegnanie absolwentów klas maturalnych odbyło się w CKUiODiDZ w dniu 28.04.2017r. Pani dyrektor Maria Piekarz ze wzruszeniem zwróciła się do obecnych:
Dzisiejszy dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci. W imieniu kadry pedagogicznej dziękuję Wam za czas spędzony wspólnie w murach naszej szkoły. Muszę wyznać, że na pewno będzie nam Was brakowało. Wszystko ma jednak swój początek i koniec. Czas Waszych zmagań zakończył się sukcesem. Przed Wami jeszcze egzaminy maturalne. Dzisiejsza uroczystość jest także okazją do podziękowania opiekunom klas i nauczycielom, którzy pomogli Wam w zrealizowaniu planów, wspierali Was we wszystkich przedsięwzięciach.”

 Pani dyrektor wraz z opiekunami klas wręczyła na ręce wyróżniających słuchaczy dyplomy i podziękowania oraz złożyła życzenia dla wszystkich, którzy ukończyli szkołę: Niech omijają was troski, smutki i zwątpienia a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i nadzieja.
 
Gratulujemy, życzymy powodzenia i zapraszamy do naszych szkół policealnych oraz na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe!

 Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00804
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl