Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» MISTRZOWIE RACHUNKOWŚCI Z CKUiODiDZ W STALOWEJ WOLI

Data dodania: 2017-06-01 15:55:00

Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesie naszych Słuchaczy, którzy wzięli udział  po raz kolejny  w Ogólnopolskim Konkursie z Rachunkowości dla słuchaczy Centrów Kształcenia Ustawicznego zorganizowanego po raz szósty przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim.   Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania tematyką  z zakresu ekonomii i rachunkowości oraz promocja kształcenia ustawicznego. Wydarzenie to jak zawsze cieszyło się dużą popularnością – nasi słuchacze rywalizowali  w gronie 131 słuchaczy z 16 Centrów   z całej Polski. Tym bardziej jest nam miło poinformować, że słuchaczka CKUiODiDZ, Pani Małgorzata Janiak zajęła pierwsze miejsce, natomiast Pan Michał Wilk miejsce siódme.

Konkurs został przeprowadzony z wykorzystaniem platformy e-lerningowej. Zadania konkursowe podzielone były na dwie części: pierwsza,  zawierała 30 pytań testowych oraz druga części -  praktyczna, w której  uczestniczy zmierzyli się zadaniem dotyczącym obliczania amortyzacji metodą degresywną.

 Gratulujemy sukcesu naszym  Słuchaczom oraz trzymamy kciuki  za egzamin zawody, który jest przed nimi. Jesteśmy przekonani, że pójdzie im on tak dobrze jak zmagania konkursowe. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w życiu zawodowy i rodzinnym.Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.00835
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl