Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ partnerem programu specjalnego PUP Czas na zmiany

Data dodania: 2017-06-06 20:57:00

CKUiODiDZ  został partnerem programu specjalnego  „Czas na zmiany”, który skierowany jest do 9 długotrwale bezrobotnych kobiet zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Stalowej Woli. Celem tego programu jest pomoc uczestniczkom programu w  powrocie  do aktywności zawodowej. W ramach tego programu CKUiODiDZ prowadziło szkolenie zawodowe „Profesjonalny sprzedawca”, które pozwoliło uczestniczkom zdobyć wiedzę i umiejętności w zawodzie sprzedawca.
Drugim  działaniem realizowanym przez CKUiODiDZ w ramach tego programu było przeprowadzenie warsztatów „Nowa ja”, których celem było podniesienie samooceny, poprawa wizerunku i pewności siebie poprzez zdobycie przez uczestniczki umiejętności wykonywania odpowiedniego makijażu i fryzury. W  realizację tego przedsięwzięcia zostały zaangażowane słuchaczki i absolwentki kwalifikacyjnego kursu zawodowego technik usług fryzjerskich i fryzjer  oraz szkoły policealnej technik usług kosmetycznych przy współudziale nauczycieli zawodu. Uczestniczki warsztatów zostały poddane metamorfozom, podczas których korzystały z szerokiego wachlarza usług fryzjerskich i kosmetycznych oraz pozyskały wiele cennych wskazówki i porad, jak właściwie dbać  o swój wizerunek. Liczne podziękowania i ogromne zadowolenie naszych klientek z efektu pracy przyszłych fryzjerek i kosmetyczek, dowodzą, że zadanie wykonano na szóstkę.
 Mamy nadzieję, że pozyskane w CKUiODiDZ nowe kwalifikacje oraz udane metamorfozy, przyczynią się do szybkiego powrotu uczestniczek do aktywności zawodowej.
Serdecznie dziękujemy naszym słuchaczkom za ogromne zaangażowanie w akcję na rzecz osób pozostających bez pracy.Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.007
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl