Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Życie składa się z przywitań i pożegnań

Data dodania: 2017-06-25 10:40:00

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: "Życie składa się z przywitań i pożegnań". 23 czerwca 2017 r. zakończyli swoją edukację słuchacze ostatnich semestrów Szkoły Policealnej w zawodzie: florysta, technik rachunkowości  i  technik usług kosmetycznych . Pani dyrektor Maria Piekarz pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły, podkreślając, iż dla wielu słuchaczy to wielki sukces, ponieważ naukę niejednokrotnie musieli łączyć z obowiązkami rodzinnymi, jak i pracą zawodową. Słuchacze natomiast mieli sposobność podziękowania swoim opiekunom oraz nauczycielom za przekazaną wiedzę, ale także za okazywaną sympatię, troskę i motywowanie do pracy i osiągania coraz to lepszych wyników.
Absolwenci z rąk dyrektora i opiekunów roku otrzymali wyczekiwane świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję i zaangażowanie w działalność placówki i Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń”.

Drodzy absolwenci! Wierzymy, że zapamiętają Państwo lata spędzone w szkole, wykorzystując zdobytą wiedzę do realizacji stawianych sobie celów i osiągnięcia życiowego sukcesu.
Nie mówimy żegnajcie, mówimy ...
Do zobaczenia!Polecamy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.0086
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl