Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Wakacje też - no to ruszamy!

Data dodania: 2017-10-05 19:49:00

4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Po raz pierwszy w CKUiODiDZ naukę rozpoczęli słuchacze siódmej klasy Szkoły Podstawowej dla Dorosłych. Mimo tego, że skończyły się wakacje i rozpoczął kolejny rok nauki, obok smutku za tym okresem, towarzyszyła wszystkim słuchaczom radość ze spotkania z kolegami oraz nauczycielami. Podczas spotkania Pani Dyrektor Maria Piekarz przywitała słuchaczy, ich rodziców oraz kadrę pedagogiczną i wychowawców OHP. Szczególnie ciepło powitała słuchaczy siódmej klasy Szkoły Podstawowej dla Dorosłych  i nowoprzyjętych gimnazjalistów, dla których był to pierwszy dzień w murach naszej szkoły.
Pani Dyrektor życzyła wszystkim wytrwałości w codziennej pracy i nauce oraz, aby ten rok szkolny obfitował w sukcesy, przyniósł zadowolenie i spełnienie planów. Ponadto słuchaczom życzyła niespożytej energii, potrzebnej do zdobywania wiedzy i umiejętności, tworzenia dobrego klimatu w szkole i wykorzystania możliwości rozwoju i doskonalenia, jakie daje im nasza szkoła - wykwalifikowana kadra, przyjazna atmosfera i bardzo dobre warunki lokalowe.
Po miłym przywitaniu słuchacze udali się na spotkanie ze swoimi opiekunami.
Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.01013
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl