Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Z Polski leśnej i polnej w Polskę zbrojną i przemysłową. CKUiODiDZ na obchodach COP

Data dodania: 2017-10-05 20:05:00

Stalowa Wola przez trzy dni: od 8 do 10 września 2017r. obchodziła wielki finał 80-lecia istnienia Centralnego Okręgu Przemysłowego.

   W tych jakże ważnych wydarzeniach promujących miasto i okolice brała udział nasza placówka. CKUiODiDZ przedstawiło ofertę edukacyjną w Miasteczku Industrialnym, podczas prezentacji potencjału gospodarczego i społecznego miast i firm z terenu COP. 9 września ogromną popularnością cieszyły się warsztaty pod tytułem: Magiczne doświadczenia z ogniem i wodą. Brały w nich udział całe rodziny, ponieważ program skierowany był do młodszych i starszych uczestników. Mistrzynie fryzjerstwa z naszej placówki prezentowały najnowsze trendy; układały i modelowały warkocze i warkoczyki. Wszystkie panie, które odwiedziły nasz pawilon zostały obdarowane niezwykle stylowym manicure.
    Z kolei 10 września przeprowadzono w profesjonalny sposób warsztaty florystyczne. Zaprezentowano bukiety, przeprowadzono dla obecnych pokazy związane z wiciem tradycyjnych lasowiackich wianuszków i wieńcy. Goście pod sprawnym okiem mistrzyni florystyki mogli samodzielnie wykonać kwiatowe dzieła sztuki. Przy okazji każdy mógł skosztować cudownych dań i przysmaków podczas warsztatów kulinarnych. Słuchacze Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego w zawodzie kucharz zabrali w kulinarną podróż wszystkich wielbicieli gastronomicznych wyzwań. Mieszkańcy Stalowej Woli i okolic chętni włączyli się do zabawy smakiem i zapachem a także samodzielnie wykonywali: zdrowe kanapki, roladki naleśnikowe, sałatki z dipem czosnkowym, pomidorowym, z cukinii oraz szaszłyki z grillowanym filetem drobiowym, tartinki,  koreczki z grillowaną cukinią.
   Wszyscy, którzy odwiedzili nasze stoisko byli zachwyceni profesjonalizmem, miłą aurą i entuzjastycznym powitaniem. Nasz żółto- niebieski pawilon, odwiedził również Pan Prezydent Lucjusz Nadbereżny podziwiając pracę nauczycieli i słuchaczy.
Serdecznie dziękujemy słuchaczom i nauczycielom za uczestnictwo i pomoc w organizacji tak istotnego przedsięwzięcia.

 


 Polecamy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.00899
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl