Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Warsztaty florystyczne dla uczestników Klubu Seniora Promyk

Data dodania: 2017-10-05 22:01:00

W dniach 18 i 19 września odbyły się warsztaty florystyczne dla uczestników Klubu Seniora „Promyk”, które poprowadziła Pani Lucyna Lisowska nauczycielka florystyki w CKUiODiDZ. Warsztaty zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie „Pokój i Dobro” w ramach zadania „Działania na rzecz osób w wieku emerytalnym".  Zajęcia odbyły się w świetlicy środowiskowej przy Klasztorze Braci Mniejszych o Kapucynów w Stalowej Woli i były podzielone na dwie tury ze względu na duże zainteresowanie ze strony uczestników.

Uczestniczki warsztatów przygotowały  sezonowe kwiaty polne i rośliny z przydomowych i działkowych ogródków. Pod kierunkiem nauczyciela poznały zasady układania idealnego bukietu. Praca nad bukietami okazała się niezwykle ciekawa, przyjemna i pasjonująca a „Promykowe Florystki” bez wyjątku spisały się na szóstkę z plusem. W przemiłej atmosferze stworzono wiele niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych.  Zdobyte podczas warsztatów umiejętności, będą Panie mogły w przyszłości wykorzystać do wystroju wnętrza swojego domu, w pracach ogrodowych, czy też w komponowaniu różnego rodzaju wiązanek okolicznościowych.

Wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Stalowowolskich Dni Seniora, które będziemy obchodzić od 25 września do 1 października w Stalowej Woli.Polecamy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.00561
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl