Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» ABC KOLORYZACJI z marką Artego

Data dodania: 2017-10-10 15:24:00

W dniu 7 października 2017 w naszej szkole odbyło się szkolenie dla słuchaczek kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie fryzjer – „Koloryzacja od podstaw”.
Szkoleniowiec marki Artégo, pan Dariusz Adamowski, w części teoretycznej,  zapoznał słuchaczki z następującymi zagadnieniami:  karta kolorów, koło Oswalda, zasady koloryzacji, idea koloru oraz  rodzaje koloryzacji.  Następnie  słuchaczki wzięły aktywny udział w części warsztatowej, gdzie wraz ze szkoleniowcem przeprowadzały liczne zabiegi koloryzacji na modelkach wybranych spośród uczestniczek szkolenia. Pojawiły się ogniste rudości, krwiste czerwienie, kreatywne blondy, oporne siwe włosy, jak również dekoloryzacja i tonowanie włosów.  W sumie słuchaczki pod okiem szkoleniowca wykonały 12 koloryzacji. Wśród technik koloryzacji, pojawiły się techniki: pasm, sekcyjne, warstwowe, panelowe, blokowe, ombre, sombre, floambayage,  wzorowane na najnowszych trendach oraz kreatywnych i intensywnych kolorach. Słuchaczki miały okazję zobaczyć najnowsze techniki stosowane w markowych salonach.

Szkolenie obfitowało w fachowe wiadomości z zakresu koloryzacji, analizy urody i włosów, dobierania odpowiedniego koloru. Była to niepowtarzalna okazja na uzyskanie cennych rad i wskazówek, których fachowiec nie szczędził naszym adeptkom sztuki fryzjerskiej.

 

 

 

Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00732
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl