Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Uroczyste obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Data dodania: 2017-10-17 18:59:00

Dnia 11 października 2017r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez słuchaczy siódmej klasy Szkoły Podstawowej dla Dorosłych i klasy trzeciej Gimnazjum dla Dorosłych. Podczas wystąpienia wyrazili oni wdzięczność za pracę, troskę i trud wkładany przez nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły w ich wychowanie i nauczanie. Na tę okoliczność  przygotowali  artystyczną ucztę zabarwioną dużą dawką humoru, odtwarzając słowem i piosenką klimat szkolnego życia.

    Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Maria Piekarz, która podziękowała słuchaczom za wystąpienie i piękne życzenia, a następnie przekazała wszystkim pracownikom szkoły najlepsze życzenia, słowa podziękowania za zaangażowanie, kreatywność  i serce, którym obdarzani są słuchacze. Pani Dyrektor wręczyła pracownikom obsługi i nauczycielom nagrody dyrektora za wkład pracy na rzecz szkoły i  szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej życząc wszystkim cierpliwości, siły i twórczej pasji oraz wielu kolejnych sukcesów zawodowych. Nagrody otrzymały: Magdalena Hanula, Katarzyna Jurek, Maria Mazurkiewicz, Aneta Sikora, Małgorzata Stadnik, Dorota Banach, Maria Madej, Janina Maślach oraz Krystyna Straub.

    Podczas Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się 13 października  w Spółdzielczym Domu Kultury nagrodzono i wyróżniono nauczycieli i uczniów. Z rąk Starosty Stalowowolskiego Pana Janusza  Zarzecznego gratulacje przyjęła Pani Dyrektor Maria Piekarz w związku z odznaczeniem Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Natomiast Pani Małgorzata Szkutnik, nauczyciel języka angielskiego złożyła uroczyste ślubowanie po uzyskaniu stopnia nauczyciela mianowanego. Z kolei Pani Klaudia Kochowska, nauczyciel przedmiotów branży gastronomicznej otrzymała gratulacje za nominację do tytułu "Belfer Roku 2017". Stypendium Starosty Stalowowolskiego otrzymała absolwentka naszej szkoły Małgorzata Osiecka.

    Trudno znaleźć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Nauczycielom, bo to ludzie wyjątkowi, którzy potrafią wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania  umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania.
           Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00657
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl