Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Przyszłość należy do tych, którzy przygotowują się do niej dziś. Zakończenie KKZ

Data dodania: 2017-12-04 12:25:00

W piątek 1 grudnia 2017r. w CKUiODiDZ odbyło się uroczyste zakończenie Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. Kolejna grupa uczestników otrzymała zaświadczenie o ukończeniu kursów: A.19 - wykonywanie usług fryzjerskich oraz T.06 - sporządzanie potraw i napojów. 
            Pani Dyrektor Maria Piekarz pogratulowała absolwentom zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz trafnego wyboru naszej placówki - bardzo dobrej szkoły publicznej z 20-letnią tradycją w kształceniu dorosłych, która daje możliwość bezpłatnego podnoszenia lub uzupełniania swoich kwalifikacji. Dzięki ciągłemu kształceniu i kursom organizowanym przez naszą placówkę osoby z  terenu powiatu stalowowolskiego i okolic mają duże szanse na znalezienie pracy. Pani Dyrektor serdecznie podziękowała słuchaczom, którzy angażują się w życie naszej szkoły i lokalnej społeczności zapewniając, że wolontariat i samokształcenie to najlepsze metody zdobywania różnych umiejętności i wiedzy.
            Na koniec uroczystości Pani Dyrektor złożyła życzenia uzyskania jak najlepszych wyników na zbliżających się egzaminach zawodowych, a także pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.   Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00808
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl