Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» LUBIĘ LUDZI FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI 2017

Data dodania: 2017-12-15 08:38:00

„Nie zamykamy się w przeszłości, otwieramy się na przyszłość. Nawet, jeśli ktoś do tej pory przegrywał swoje życie – razem ze SZLACHETNĄ PACZKĄ może je wygrać.” ks. Jacek Wiosna Stryczek, twórca SZLACHETNEJ PACZKI


    Już po raz trzeci CKUiODiDZ wraz 9-17 Hufcem Pracy  włączyło się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". W tym roku pomogliśmy chorym, samotnym braciom, których dotknął los i jest im ciężko. Chcą jednak walczyć o swoją przyszłość. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej oraz wychowawców OHP w Stalowej Woli udało się przygotować wszystkie artykuły, które rodzina najbardziej potrzebowała oraz były jej marzeniem: środki czystości, kosmetyki, żywność oraz obuwie. Niezbędne produkty zostały starannie spakowane, a paczki pięknie oklejone i ozdobione, aby miały charakter prezentów.  9 grudnia, podczas dostarczenia paczek do rodziny, wolontariusze byli świadkami niezwykłych emocji: łez wzruszenia, szczerego uśmiechu i z serca płynącego "dziękuję" za otrzymaną pomoc.
    Wolontariusze i obdarowana rodzina serdecznie dziękują za hojność, dobro i otwartość na drugiego człowieka oraz przekazują Darczyńcom życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

 Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00876
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl