Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Zimowe akcje wolontariuszek CKUiODiDZ

Data dodania: 2018-03-05 18:54:00

      22 lutego wolontariuszki ze szkoły policealnej technik usług kosmetycznych, pod kierunkiem Pani Magdaleny Hanuli,  udały się do podopiecznych Dziennego Domu Pobytu  w Stalowej Woli. W związku z dużym zapotrzebowaniem na usługi kosmetyczne wykonywały  hennę i regulację brwi oraz manicure a także udzielały porad pielęgnacyjnych.  Wszystkie seniorki, które skorzystały z zabiegów upiększających były bardzo zadowolone ze swojego nowego wizerunku po profesjonalnie wykonanych zabiegach.
      Z kolei, 2 marca słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.23.Projektowanie fryzur, zostały poproszone o wykonanie fryzur dzieciom z Domu Dziecka w związku   z odbywającą się w placówce imprezą, poświęconą wszystkim darczyńców Domu Dziecka. Wolontariuszki wykonały dzieciom przepiękne fryzury, które w odświętnych strojach prezentowały się przepięknie.  W związku z tym, że nasza szkoła, świadczy cykliczne usługi fryzjerskie podopiecznym Domu Dziecka, my również zostaliśmy obdarowani w ramach podziękowań, pięknym  różowym serduszkiem.
      Natomiast 3 marca słuchaczki kkz A.19 i A.23, pod kierunkiem Pani Katarzyny Jurek, udały się do Domu Pomocy Społecznej. Jak przy każdej wizycie i tym razem nie brakowało chętnych seniorów  i seniorek do skorzystania  z usług fryzjerskich. Słuchaczki wykonywały strzyżenie damskie i męskie oraz modelowanie włosów podopiecznym DPS.
       Wszystkim osobom, które włączyły się w akcje charytatywne z zaprzyjaźnionymi ze szkołą placówkami, serdecznie dziękujemy.

 


 Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.01006
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl