Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Targi BEAUTY FORUM

Data dodania: 2018-03-09 21:18:00

Słuchaczki szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych uczestniczyły  3 marca 2018 r.w targach kosmetycznych w Warszawie. Targi BEAUTY FORUM to biznesowo- edukacyjne wydarzenie skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

Uczestnictwo w targach było dla naszych słuchaczek doskonałą okazją  na poszerzenie wiedzy i poznanie nowości rynku kosmetycznego. Panie mogły również zakupić w atrakcyjnych cenach profesjonalne produkty i sprzęt kosmetyczny, aby móc później w warunkach domowych i szkolnych doskonalić umiejętności zawodowe.  Bogaty program seminariów prowadzonych przez znanych i cenionych profesjonalistów, oferta edukacyjna Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego IFC spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Słuchaczki podkreślały wysoki poziom merytoryczny prelekcji, starannie wyselekcjonowaną tematykę oraz imponującą wiedze i doświadczenie wykładowców.

Targi Beauty Forum 2018 przygotowane zostały z uwzględnieniem aktualnych trendów i najświeższych zagadnień dotyczących wizażu. Specjalni goście - wizażyści z całego świata Rocio Jimenez Ruiz z Hiszpanii, Patrick Maldinger z Niemiec oraz Tatyana Dyakova przeprowadzali szkolenia dotyczące poprawności wykonania makijażu.
 

 Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00636
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl