Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Dzień Kobiet w Chatce Misia

Data dodania: 2018-03-12 15:34:00

8 marca słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie fryzjer i technik usług fryzjerskich wybrały się do przedszkola „Chatka Misia” w Stalowej Woli, pod opieką pani Wioletty Krzysztyniak – Janusz, która przybliżyła dzieciom zawód fryzjera, kim jest oraz czym się zajmuje. Następnie zaprezentowała  akcesoria i narzędzia wykorzystywane   w  codziennej pracy fryzjera. Na stoliku pokazowym znalazły się grzebienie, szczotki, klipsy, wsuwki, gumki i ozdoby do włosów, suszarki, prostownice, karbownice i lokówki oraz preparaty do stylizacji fryzur.

Następnie przedszkolaki mieli możliwość zaobserwowania praktycznego zastosowania akcesoriów fryzjerskich podczas wykonywania fantazyjnych fryzur chłopięcych   i dziewczęcych, przez panie fryzjerki. Wśród chłopców szczególną popularnością cieszył się irokez, natomiast u dziewczynek dominowały warkocze, loki i kucyki. Modne i profesjonalne fryzury ozdobiły i tak już piękne dziewczynki, które, jak przystało na ten dzień, wyglądały szczególnie wyjątkowo. Małe kobietki były zachwycone.

Radość ze spotkania była wielka, więc mamy nadzieję, że każdy przedszkolak od tej pory, z chęcią będzie chodził do fryzjera.Polecamy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.00627
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl