Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1

Data dodania: 2018-04-19 20:39:00

W dniu 14 kwietnia  słuchaczki szkoły policealnej technik usług kosmetycznych, uczestniczyły w kursie „Przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1”, który był  realizowany w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”. Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX Jakość Edukacji i Kompetencji  w Regionie, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego.

Kurs składał się z część teoretycznej, podczas, której słuchaczkom został przedstawiony schemat wykonywania usługi przedłużania rzęs krok po kroku, przeciwwskazania oraz zalecenia dla klientki  po zabiegu, jak również wiele praktycznych wskazówek. W części praktycznej  kursantki przeprowadzały zabieg aplikacji rzęs na modelach aż do momentu uzyskania gęstych, pięknych i długich rzęs.

Przedłużanie rzęs to nowa i bardzo dynamicznie rozwijająca się usługa. W związku z tym, ukończenie przez nasze słuchaczki profesjonalnego kursu będzie dla nich szansą na poszerzenie oferty i podniesienia jakości wykonywanych usług kosmetycznych.

 


 Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00849
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl