Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» I edycja kursu Płace i kadry w COMARCH OPTIMA z programem Płatnik dobiegła końca

Data dodania: 2018-04-20 15:43:00

14 kwietnia zakończyła się I edycja kursu Płace i kadry w COMARCH OPTIMA   z programem Płatnik, prowadzonym  w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”. Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX Jakość Edukacji  i Kompetencji  w Regionie, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego.
Celem kursu było zdobycie przez nasze słuchaczki umiejętności zastosowania systemu Comarch Optima w obsłudze kadrowo - płacowej, uaktualnienie wiedzy  z zakresu przepisów prawa pracy, problematyki płac, ZUS oraz podatków. Ponadto słuchaczki zostały  zapoznane  z programem Płatnik oraz zasadami prowadzenia dokumentacji zgłoszeniowej  i rozliczeniowej ZUS za pomocą programu Płatnik. W kursie wzięło udział 15 słuchaczek szkoły policealnej kształcącej w zawodzie technik rachunkowości.
Zajęcia realizowane były w formie naprzemiennie następujących po sobie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych, które łączyły w sobie fachową wiedzę merytoryczną  z przykładami jej wykorzystania w środowisku pracy.
Z pewnością, uczestnictwo w kursie pozwoliło na praktyczne przygotowanie naszych kursantów do rozwiązywania problemów zagadnień kadrowo-płacowych, ubezpieczeń i zasiłków ZUS oraz podatków.
Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymał certyfikat ukończenia kursu Płace i kadry w COMARCH OPTIMA z programem Płatnik.
Kolejna edycja kursu w maju!!!

 

 Polecamy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.0064
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl