Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ na Targach Pracy

Data dodania: 2018-04-24 21:58:00

19 kwietnia 2018 roku w Bibliotece Międzyuczelnianej odbyły się  Targi Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli. W Targach wzięło udział 60 wystawców, głównie z  naszego regionu. Ofertę zaprezentowały również szkoły i uczelnie. Targi Pracy są doskonałą okazją do pozyskania informacji o możliwościach dalszego kształcenia, jak również do bezpośredniego spotkania z pracodawcami lokalnego rynku pracy.

Podczas Targów można było zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki na różnych etapach edukacyjnych. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem osób szukających możliwości uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych czy uzupełnienia wykształcenia. Atrakcją naszego stoiska była możliwość zapoznania się z praktycznymi umiejętnościami  naszych słuchaczek,  podziwiania  oryginalnych prac florystycznych oraz kosztowania słodkich wypieków.

W dzisiejszych czasach uczenie się, zdobywanie i pogłębianie wiedzy,  nabywanie umiejętności czy kwalifikacji zawodowych to szansa na podtrzymanie zatrudnienia lub na znalezienie lepszej pracy. Z pewnością, szeroka oferta naszej szkoły daje możliwość dokształcania się, podwyższenia kwalifikacji i samorozwoju.

Wszystkich chętnych zapraszamy do nas!!!

 
Polecamy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.00644
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl