Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Warsztaty Wizaż- mój wizerunek w CKUiODiDZ

Data dodania: 2018-04-27 20:55:00

W dniu 20 kwietnia 2018 roku  w naszej szkole odbyły się zajęcia warsztatowe „Wizaż – mój wizerunek" dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy MOPS w Stalowej Woli oraz dzieci z Klubu „Wesoła Gromadka" wraz z opiekunami.

W realizację tego zadania zostały zaangażowane słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego technik usług fryzjerskich i fryzjer oraz szkoły policealnej technik usług kosmetycznych przy współudziale nauczycieli zawodu. W trakcie trwania warsztatów uczestnicy zostali poddani metamorfozom, podczas których mogli skorzystać z usług  i fachowych porad fryzjerskich i kosmetycznych, z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych  i upiększających dłoni, twarzy i paznokci, oraz zabiegów strzyżenia, koloryzacji, pielęgnacji włosów oraz stylizacji fryzur. Z kolei dzieciom zostały wykonane fantazyjne fryzury oraz kolorowe paznokcie. Ponadto dla uczestników „metamorfoz” słuchacze CKUiODiDZ  w zawodzie kucharz przygotowali poczęstunek.  A o tym, że naleśniki to bardzo wdzięczne danie, mogły się przekonać dzieci   z Klubu „Wesoła Gromadka”. Zobaczyły, że  można je podawać w bardzo wielu wersjach  z przeróżnymi farszami i dodatkami. Dzieci pod okiem nauczycieli, miały okazję do  zrobienia przysmaków własnoręcznie. Nadziewały naleśniki owocami, bitą śmietaną, kolorowymi posypkami, bakaliami czy sosem czekoladowym – do wyboru do koloru. To było prawdziwe naleśnikowe szaleństwo!

Uczestnicy zajęć i kadra Klubu Integracji Społecznej przy MOPS złożyli serdeczne podziękowania słuchaczom oraz nauczycielom, za pomoc i zaangażowanie w realizację warsztatów.Polecamy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.00963
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl