Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKU uczestnikiem imprezy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych

Data dodania: 2018-05-11 21:24:00

9 maja odbył się w Stalowej Woli Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych, organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych SZANSA wraz z organizacjami  i placówkami powiatu stalowowolskiego i niżańskiego. Jego celem jest pokazanie społeczeństwu, że osoby niepełnosprawne są wśród nas, to dzień manifestacji tolerancji i równouprawnienia. Marsz Godności Osób z Niepełnosprawnościami wyruszył z parkingu przy Bazylice Konkatedralnej do PARKU 24, gdzie odbyły się prezentacje stowarzyszeń  i placówek pomagających na co dzień osobom niepełnosprawnym.
W imprezie aktywnie uczestniczyły słuchaczki naszej placówki. Przygotowaliśmy stanowiska, na których nasze Panie fryzjerki zajęły się czesaniem fryzur, w ruch poszły kolorowe lakiery i warkoczyki. Słuchaczki tworzyły przepiękne, barwne fryzury, które cieszyły się ogromną popularnością. Słuchaczka szkoły policealnej w zawodzie Technik usług kosmetycznych, spełniała marzenia uczestników imprezy, tworząc na ich twarzach niepowtarzalne makijaże dziecięce.
Była to również  i dla nas cenna lekcja, bo  to właśnie od osób niepełnosprawnym możemy nauczyć się ciepła, uśmiechu, bezpośredniości i szczerości.
Serdecznie dziękujemy naszym słuchaczkom, które w tym szczególnym dniu dla osób niepełnosprawnych, wykazały się  wrażliwością, życzliwością i sercem.

 Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00989
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl