Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ na Rodzinnym Pikniku Kocykowym

Data dodania: 2018-06-17 21:19:00


W dniu 15 czerwca 2018 r. na placu przy Szkole Katolickiej w Stalowej Woli odbył się Rodzinny Piknik Kocykowy.  Organizatorem imprezy byli Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM oraz MOPS w Stalowej Woli.  Organizacja pikniku miała na celu zwiększenie integracji mieszkańców, wzmocnienie więzi rodzinnych i sąsiedzkich wśród mieszkańców Osiedla Fabrycznego.

Piękna pogoda i moc piknikowych atrakcji przyciągnęły tłumy. Były gry i konkursy z nagrodami, fotobudka, modelowanie balonów, wspólne grillowanie i wiele, wiele innych atrakcji.

Dużym powodzeniem wśród dzieci, tych małych i trochę starszych, cieszyło się nasze stoisko. Słuchacze, którzy kształcą się w zawodzie fryzjer, w kąciku fryzjerskim, wyczarowywali milusińskim fantazyjne i modne fryzury, zdobione albo kolorowymi warkoczykami, albo sprayami.  Dzięki Paniom ze szkoły kosmetycznej spełniały się marzenia dzieci, o metamorfozie w ulubionego bohatera komiksu, księżniczkę czy ukochanego zwierzaczka. Nie brakowało również chętnych dziewczynek do korzystania z usług stylizacji paznokci.


Wszystkim słuchaczom serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00832
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl