Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Data dodania: 2018-06-25 19:23:00

Słowa znanej piosenki biesiadnej „Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas” są szczególnie adekwatne, gdy po latach nauki kolejni absolwenci opuszczają mury Naszej Szkoły. 22 czerwca 2018 r. zakończyli swoją edukację słuchacze trzecich klas Gimnazjum dla Dorosłych oraz Szkoły Policealnej w zawodzie: florysta, technik rachunkowości  i  technik usług kosmetycznych.

    Pani dyrektor Maria Piekarz podziękowała wszystkim za intensywną pracę, pogratulowała słuchaczom ukończenia szkoły i życzyła realizacji marzeń związanych z zakończeniem nauki w Centrum. W  krótkim wystąpieniu podkreśliła,  iż dla wielu słuchaczy to wielki sukces, ponieważ naukę  łączyli z obowiązkami rodzinnymi i pracą zawodową. Niejednokrotnie włączali się w działania na rzecz lokalnego środowiska, w których licznie brała udział Nasza placówka. Tacy słuchacze zasługują na szczególne wyrazy uznania. Absolwenci z rąk Pani Dyrektor i opiekunów roku otrzymali wyczekiwane świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody i dyplomy za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję, zaangażowanie w działalność placówki i Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń” budując piękną historię szkoły.

    Przedstawiciele słuchaczy  podziękowali za  przekazaną wiedzę, okazywaną sympatię, życzliwość, troskę, motywowanie do nauki i osiągania coraz to lepszych wyników oraz życzyli wszystkim pracownikom szkoły i komendy HP dalszych sukcesów w pracy.
    Absolwenci z łezką w oku stwierdzali, że za szybko przyszedł czas na rozstanie, ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Teraz z niecierpliwością będą czekać na wyniki egzaminu z kwalifikacji, mając nadzieję na uzyskanie dyplomu w zawodzie.

    Drodzy absolwenci! Wierzymy, że zapamiętają Państwo radosne chwile spędzone w szkole, wykorzystają zdobytą wiedzę do realizacji stawianych sobie celów i osiągnięcia życiowego sukcesu.
    Nie mówimy żegnajcie, mówimy ...
    Do zobaczenia! Polecamy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.00682
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl