Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKUiODiDZ na V Pikniku Sąsiedzkim

Data dodania: 2018-09-27 17:40:00

19 września na terenie Gimnazjum Katolickiego odbył się „V Piknik Sąsiedzki”, którego organizatorem byli MOPS w Stalowej Woli, mieszkańcy bloku przy ul. Podleśnej, a także  rodzice dzieci z Klubu Wesoła Gromadka. Piękna, słoneczna pogoda i przygotowane atrakcje przyczyniły się do tego, że uczestnicy imprezy świetnie się bawili i mogli w ciekawy sposób spędzić piątkowe popołudnie. Organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych jak i  ich rodziców, a wśród nich harcerskie zabawy przy ognisku, konkursy z nagrodami, turniej „w dwa ognie” oraz pokazy straży pożarnej i policji.

 

Jak co roku, CKUiODiDZ aktywnie włączyło się w uatrakcyjnienie imprezy, a stoisko nasze było bardzo oblegane przez uczestników imprezy. W ruch poszły, kolorowe lakiery do włosów, za których sprawą powstawały szalone i zabawne fryzury chłopięce i dziewczęce. Można było skorzystać z usług Pań kosmetyczek, które wyczarowywały fantazyjne makijaże dziecięce i kolorowe paznokcie, starając się sprostać wysokim wymaganiom milusińskich.

 

Długa kolejka chętnych do skorzystania z usług proponowanych przez naszą szkołę oraz  podziękowania ze strony uczestników i organizatorów imprezy, są najlepszym dowodem na to, że nie mogło nas tam zabraknąć.

 

Dyrekcja oraz nauczyciele składają serdeczne podziękowania naszym słuchaczkom za udział w akcji na rzecz środowiska lokalnego.
Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00785
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl