Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

Data dodania: 2018-10-23 16:10:00

Dnia 15 października 2018r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez słuchaczy klas: ósmej Szkoły Podstawowej dla Dorosłych i trzeciej Gimnazjum dla Dorosłych. Podczas wystąpienia wyrazili oni wdzięczność za pracę, troskę i trud wkładany przez nauczycieli i pracowników szkoły w ich wychowanie i nauczanie. Na tę okoliczność  przygotowali  artystyczną ucztę zabarwioną dawką humoru, odtwarzając słowem i piosenką klimat szkolnego życia.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Maria Piekarz, która serdecznie podziękowała słuchaczom za część artystyczną, a następnie mówiła o trudnej, ale jakże pięknej i ważnej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość okazywaną słuchaczom oraz życzyła siły i wytrwałości w dalszej pracy. Przy tej też okazji wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji. Nagrody otrzymały: Pani wicedyrektor Barbara Wieszczek – Augustyńska oraz nauczyciele i pracownicy administracji: Dorota Baran, Beata Głaz, Jolanta Hammer, Klaudia Kochowska.

Podczas Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się 12 października  w Spółdzielczym Domu Kultury nagrodzono i wyróżniono nauczycieli i uczniów. Nagrodę oraz gratulacje z rąk Starosty Stalowowolskiego Pana Janusza  Zarzecznego przyjęła Pani Aleksandra Ruta, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie oraz Pani Bożena Skrzat nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. Natomiast Pani Magdalena Hanula, nauczyciel biologii, przyrody i przedmiotów zawodowych otrzymała gratulacje za nominację do tytułu "Belfer Roku 2018".Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00799
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl