Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» Artego w CKUiODiDZ

Data dodania: 2018-11-01 20:09:00

W dniu 27.10.2018r. dla słuchaczy klasy drugiej  kwalifikacyjnego kursu zawodowego  w zawodzie fryzjer odbyło się szkolenie „ABC koloryzacji”. Zajęcia prowadził p. Krzysztof Pajor - instruktor i stylista marki artègo. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie wykorzystuje w tworzeniu polskich kolekcji fryzur artègo, które uznanie zdobywają w Polsce i za granicą.

Celem szkolenia było zapoznanie słuchaczy z produktami do koloryzacji artègo, jak również z zasadami użycia poszczególnych produktów. W części teoretycznej omówione zostały zagadnienia dotyczące produktów do koloryzacji artègo, baz naturalnych, karty kolorów, koła Oswalda, koloryzacji włosów siwych oraz przypadków nietypowych koloryzacji. Przedstawiona została również najnowsza kolekcja koloryzacji – metaliczna koloryzacja, którą można wykorzystać do stworzenia delikatnych, miękkich efektów, jak również do bardziej odważnych zmian. Część praktyczna  poświęcona była koloryzacji modelek zgodnie z zasadami przedstawionymi w teorii. Zostały pokazane w praktyce techniki koloryzacji, które  wykorzystane są w obecnej kolekcji artègo.Część warsztatowa obfitowała w różnorodność zabiegów, było sombre, ombre  i dekoloryzacja z użyciem nowoczesnych technik, na paletce i przy użyciu szczotki, oraz tonowanie zażółconych odcieni, z zachowaniem dbałości o włókno włosa, dzięki synergii składników linii.

Ciekawy wykład, interesujące warsztaty i cenne wskazówki profesjonalisty,  przyczyniły się do pogłębienia wiedzy i umiejętności naszych słuchaczy  z zakresu koloryzacji.Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.00852
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl