Kształcenie ma sens !! Przyjdź do nas !!  

» CKU organizatorem warsztatów - Wizaż mój wizerunek

Data dodania: 2018-11-20 17:18:00

W dniu 16 listopada 2018 roku w CKU odbyły się „Warsztaty z zakresu zmiany wizerunku” dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy MOPS w Stalowej Woli oraz uczestników III edycji Programu Aktywizacja i Integracja 2018, realizowanego przez MOPS w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Stalowej Woli. Nasza szkoła od lat współpracuje z MOPS w Stalowej Woli, a od 4 lat również  w zakresie realizacji zajęć w Klubie Integracji Społecznej (KIS) dla osób bezrobotnych, pozostających bez pracy.

W ramach warsztatów „Wizaż – mój wizerunek” zostały przeprowadzone metamorfozy uczestników zajęć.  Realizacji tego przedsięwzięcia podjęły się słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego fryzjer  oraz szkoły policealnej technik usług kosmetycznych przy współudziale nauczycieli zawodu. Uczestnicy KIS, tym razem szczególnie Panowie mogły skorzystać z fachowych porad w zakresie strzyżenia, ułożenia fryzury, czynności pielęgnacyjnych skóry głowy i włosów. Panie dodatkowo mogły skorzystać z szerokiego wachlarza usług kosmetycznych oraz  porad w zakresie pielęgnacji twarzy, dłoni, makijażu, manicure, malowania i zdobienia paznokci.

Po raz kolejny nasi słuchacze doskonale poradzili sobie z wyzwaniem, o czym świadczyły liczne podziękowania  naszych klientów oraz organizatorów, oraz zadowolenie  z efektu pracy przyszłych fryzjerek i kosmetyczek.

Serdecznie dziękujemy naszym słuchaczom za ogromne zaangażowanie w akcję na rzecz osób pozostających bez pracy.Polecamy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.0061
Copyright © 2014 ckustalowawola.pl